Kontakt oss

Kontakt oss

Har du spørsmål angående noen av våre tjenester?

Send oss en melding via kontaktskjema, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss for en hyggelig og uforpliktende prat.

Telefon: 55 21 05 90

E-post: post@f-r.no

Avdeling sentrum:
Solheimsgaten 15B,
5058 Bergen





Dag Hillesøy
ansvarlig partner / daglig leder
registrert revisor
autorisert regnskapsfører

932 40 320
dag@f-r.no

Rannveig Furelid
ansvarlig partner
statsautorisert revisor
autorisert regnskapsfører

400 17 918
rannveig@f-r.no

Jan Ringheim
partner

976 50 137
jan@f-r.no

Bjørn Egil Bråten-Moldestad
avdelingsleder regnskap
statsautorisert revisor
autorisert regnskapsfører

412 25 924
bjorn@f-r.no

Richard Haraldseid
manager
statsautorisert revisor
autorisert regnskapsfører

452 72 515
richard@f-r.no

Ronny Einan
senior manager
statsautorisert revisor
autorisert regnskapsfører

950 89 898
ronny@f-r.no

Vigdis Rasmussen
revisormedarbeider

400 17 921
vigdis@f-r.no

Marie Eikeland
manager
autorisert regnskapsfører

416 26 523
marie@f-r.no

Anne Elin Hope
manager
registrert revisor
autorisert regnskapsfører

932 35 250
aeh@f-r.no

ansatt-mann

Fredrik Tønnessen Mellingen
manager
autorisert regnskapsfører
master regnskap og revisjon

 

924 24 564
fredrik@f-r.no

Jorunn Loftheim Erdal
regnskapsmedarbeider

400 17 753
jorunn@f-r.no

Gunn Helen Schrøder
regnskapsmedarbeider

400 05 401
gunn@f-r.no

Eivind 2

Eivind Iden
master regnskap og revisjon

481 89 777
eivind@f-r.no

Liv Magrethe Bråtveit
manager
autorisert regnskapsfører

liv@f-r.no

2

Jørgen Wågan
manager
autorisert regnskapsfører

971 83 828
jorgen@f-r.no

Miriam Svedhaug
manager
autorisert regnskapsfører

958 55 107
miriam@f-r.no

Therese Vikenes
manager
autorisert regnskapsfører
master regnskap og revisjon

464 27 251
therese@f-r.no

IMG_4477

Kjersti Skudal Holmefjord
regnskapsmedarbeider

906 15 826
kjersti@f-r.no

Karoline Frækaland
regnskapsmedarbeider

951 89 214
karoline@f-r.no

Hilde Mikkonen
administrasjon/ HR medarbeider

474 64 953
hilde@f-r.no

IMG_1833

Anne Stenby Zachariassen
regnskapsmedarbeider

986 98 810
asz@f-r.no

IMG_1860

Said Nazer
manager
autorisert regnskapsfører

994 12 287
said@f-r.no

IMG_1817

Gro Værøy Thune
regnskapsmedarbeider

930 46 367
gro@f-r.no

IMG_1845

Iselin Hagen Lindhjem
manager
autorisert regnskapsfører

980 23 814
iselin@f-r.no

Winnie Karin Bødtker
regnskapsmedarbeider

950 45 220
winnie@f-r.no